Farby dekoracyjne

Loggia Industria Vernici to włoska fabryka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości farb i tynków dekoracyjnych. Dzięki pełnej kontroli na każdym etapie procesu produkcji i pakowania, jest ona w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Innowacja i dążenie do udoskonalania oferty oraz jakości to główne atuty firmy. Wykorzystanie produktów firmy Loggia zapewnia przewagę nad konkurencją, a także gwarancję wspólnego rozwoju.

Powiew świeżości

Ściany w naszych domach już dawno przestały być jedynie tłem. Coraz odważniej wychodzą na pierwszy plan, pokryte dekoracyjnymi farbami i tynkami stają się ozdobą pomieszczenia. Spośród dostępnych aktualnie technik dekoracji ścian, malowanie jest wiodącym sposobem na odświeżenie pomieszczeń i nadanie im nowego wyglądu. Ściany można pokryć najprostszą farbą akrylową albo sięgnąć po mającą niepowtarzalny charakter farbę strukturalną od Loggia Industria Vernici. Nasze materiały to doskonała propozycja dla wszystkich Państwa, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza powiew świeżości i nie obawiają się postawić na niecodzienne rozwiązania.

Nieskończoność efektów

Farby dekoracyjne pozwalają uzyskać szeroką paletę efektów wizualnych, od metalicznych refleksów, poprzez matowe wykończenie, efekt postarzenia, półprzezroczystych akwareli, aksamitu, perły, złotą poświatę, aż do brokatowego błysku w stylu glamour. Stosując farby strukturalne od Loggia Industria Vernici można w prosty i szybki sposób zaaranżować całe wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna jedwabnych tkanin, siły żywiołów, czy też piękna nieboskłonu.

Prostota w aplikacji

Tynki dekoracyjne, dostępne w ofercie Loggia Industria Vernici, są wybierane przez profesjonalistów również ze względu na ich łatwość w aplikacji. Nanosi się je, w zależności od produktu oraz efektu jaki chcemy uzyskać, w jednej lub dwóch warstwach. W celu uzyskania dekoracyjnej struktury ściany, tynk po nałożeniu często jest dodatkowo zacierany lub formowany przy pomocy specjalnego narzędzia (np. gąbki, wałka czy drapki). Grubość nakładanego tynku zależy od uziarnienia i rodzaju nadawanego mu wzoru.

Trwałość na lata

Farby strukturalne marki Loggia wyróżniają się wyjątkową trwałością. Pomalowane nimi ściany mogą cieszyć oko przez wiele lat. Często klienci zarzekają się, że to już ich ostatni remont. Dzięki farbom Loggia faktycznie można zapomnieć o remontach na długie lata.

Łatwość stosowania

Farby dekoracyjne od Loggia Industria Vernici są łatwe w użyciu. Ich zastosowanie nie wymaga specjalistycznego wyszkolenia, czy też szczególnego sprzętu. Farbę strukturalną nakłada się, w zależności od jej gęstości, specjalnym pędzlem lub packą. Niektóre z farb dekoracyjnych Loggia można nakładać na nierówne ściany.

W zgodzie z naturą

Wszystkie nasze farby dekoracyjne skomponowane zostały na bazie wody, dzięki czemu są przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe UE.

Produkty

Diamond

Farba dekoracyjna charakteryzująca się nieregularnymi, metalicznymi refleksami o srebrzystym bądź złotym odcieniu. DIAMOND położony na tynk dekoracyjny INFINITO nadaje ścianie wygląd metalicznej, półmatowej skały. Farba posiada bogatą paletę kolorów utrzymanych w ciemnej tonacji. Idealna do akcentowania ścian telewizyjnych, kominków, ścian za wezgłowiem łóżka, spoczników klatek schodowych. DIAMOND może stanowić również tło pod galerię obrazów, zdjęć czy grafik. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest efekt przykuwający uwagę. DIAMOND zalicza się do farb z rodziny glinek weneckich, dlatego nie może być mieszana mechanicznie. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Domus Aurea

Najwyższej jakości wewnętrzna farba dekoracyjna o głębokim, matowym wykończeniu. Taka cecha nadaje ścianie szlachetny i zarazem elegancki wygląd. DOMUS AUREA posiada nie tylko właściwości dekoracyjne, ale także ochronne. Nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. DOMUS AUREA zalicza się do farb z rodziny glinek weneckich, dlatego nie może być mieszana mechanicznie. Można aplikować na niewygładzoną ścianę.

Effetto Cerato

Farba dekoracyjna o charakterze transparentnej bejcy. Została skomponowana na bazie żywic akrylowych. W swoim składzie zawiera dodatek płynnego wosku, który stanowi bazę ochronną, a zarazem nadaje farbie walory dekoracyjne. Za pomocą EFFETTO CERATO możemy w wyjątkowy sposób postarzyć nasze ściany, tworząc klimatyczne wnętrza z duszą. Płynny wosk sprawia, że ściana pomalowana tą farbą jest nad wyraz przyjemna oraz miękka w dotyku, sprawia wrażenie pokrytej delikatnym meszkiem jak nubuk czy zamsz. Położona na gładkiej powierzchni pędzlem, specjalistyczną rękawicą lub gąbką nadaje efekt półprzezroczystych akwareli. Zastosowana na tynku dekoracyjnym INFINITO odtwarza wzór skały wypłukanej przez wodę, piaskowca, trawertynu czy naturalnego kamienia. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

Effetto Tamponato

Powłoka dekoracyjna skomponowana z modyfikowanych żywic silikonowych. Zapewnia doskonałą przepuszczalność pary wodnej oraz wysoką hydrofobowość. Nadaje pokrytym powierzchniom efekt półprzezroczystych akwareli. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, na powierzchniach pokrytych wodorozcieńczalnymi farbami. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

Effetto Perlato

Powłoka dekoracyjna o efekcie perłowym. Wykonana ze specjalnych żywic i pigmentów, dzięki czemu jest bardzo trwała i zmywalna. Stosowana do dekoracji ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba występuje w bazie złotej oraz neutralnej.

Estasia

Farba dekoracyjna do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Poza charakterystycznymi białymi drobinkami cechuje ją złota poświata, która nadaje ścianie elegancki wygląd oraz efekt trójwymiarowości. ESTASIA zalicza się do farb z rodziny glinek weneckich, dlatego nie może być mieszana mechanicznie. Paleta kolorów prowadzi nas przez słoneczny żółty poprzez ciekawy, mocno nasycony koralowy, aż do głębokiej oliwki.

Fashion

Powłoka dekoracyjna o perłowym efekcie adamaszku. Daje możliwość uzyskania złotych refleksów. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Efekt finalny jest uzależniony od wybranego koloru z palety oraz od zastosowanego gruntu. Nanosząc Fashion na biały podkład uzyskamy jasną, złotą poświatą, natomiast brązowy podkład da nam efekt wyrazistego, starego złota. FASION zalicza się do farb z rodziny glinek weneckich, dlatego nie może być mieszana mechanicznie.

Kymera

Struktura zardzewiałej powierzchni żelaza, bazująca na procesie naturalnej korozji. Dostępna także w wersji patynowej. Obydwa efekty można ze sobą łączyć tworząc niezwykłe kompozycje. Idealna do wnętrz industrialnych, zabytkowych lub nowoczesnych. Artystycznie interesujące, ze względu na swoją elegancję i wyrafinowanie.

Luce Di Stelle

Matowa farba dekoracyjna ze świetlistymi drobinkami. Fascynujące wykończenie ze srebrnymi refleksami, które nadają przestrzeni wygląd rozgwieżdżonego nieba. Zaleca się do dekoracji eleganckich wnętrz, luksusowych apartamentów, hoteli, sklepów, restauracji. Farba posiada wyjątkowo bogatą paletę barw: od delikatnych odcieni pasteli do mocno nasyconych głębokich kolorów. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Montenapoleone

Powłoka dekoracyjna o perłowo-satynowym połysku, do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Występuje w bazie srebrnej lub złotej. Idealna do dekoracji ścian nowoczesnej architektury oraz zabytkowych wnętrz.

Velluto Fiorentino

Urokliwe wykończenie ścian wewnętrznych o aksamitnej, jedwabistej poświacie. Stosowana we wnętrzach nowoczesnych i zabytkowych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i elegancja.

Interesuje Cię konkretny podukt

Napisz lub zadzwoń do nas