al. Jana Pawła II 37/1, 15-704 Białystok

Otwarte 08:30 do 17:00

Lamele

Lamelowe Dekoracje Wnętrz – Projekt Kolor Białystok

Lamele to nowoczesna i świetna dekoracja dla Twoich wnętrz, dodatkowo wygłuszająca i wyciszająca pomieszczenia poprzez zmianę odbicia fal dźwiękowych.

LAMELE PANELE

LAMELOWE WEWNĘTRZNE DECOTEC

Lamel wykonany jest z płyt drewnopochodnych meblowych laminowanych. Lamelki, czyli listewki, są przykręcone za pomocą wkrętów do płyty bazowej. Płyta bazowa z zamocowanymi lamelkami zakrywa całkowicie ścianę. Panele lamelowe mają wysokość 275 cm oraz szerokość 60 cm. Grubość płyty to 38 mm, szerokość lameli to 18 mm. Produkcja lameli na płycie bazowej odbywa się pod wymiar ściany klienta, z możliwością wycinania miejsc na gniazdka, włączniki, itp. Lamle można montować na różne sposoby, takie jak na ściany TV, korytarze, sypialnie, łazienki, a nawet jako dekorację sufitową. Kolory lameli Decotec Projekt Kolor Białystok obejmują Dąb Jasny, Dąb Brązowy, Dąb Grafitowy, Dąb Szary Przecierany, Czarny Matowy, Biały, Ciemno Szary Aksamit, Orzech.

Projekt Kolor Białystok

Ścianki Ażurowe Wewnętrzne

Ścianki ażurowe są praktycznym rozwiązaniem do podzielenia lub przedzielenia przestrzeni mieszkalnej, biurowej lub usługowej. Wykonane są z lameli o przekroju 36/74 mm, z maksymalną wysokością lameli wynoszącą 279 cm. Ścianki ażurowe mogą być także dostosowane do przestrzeni biurowej, z podwyższonym współczynnikiem reakcji na ogień. Dostępne są w kolorach Dąb Jasny Naturalny, Dąb Brązowy i Czarny Matowy.

o panelach

Poznaj szczegóły

01

Lamele Wnętrzne Decotec:

02

Ścianki Ażurowe Wewnętrzne:

03

Panele Akustyczne Decotec:

04

Lamele Pojedyncze Wewnętrzne Premium 3D:

Panele Akustyczne – Projekt Kolor Białystok

Farba Biała do sufitu i do ścian AntyRefleksyjna Styline Acro Style Farba Akrylowa. Wydajność 12 m2 z litra, opakowania 0,9l, 2,7l, 4,5l, 9l. Czas schnięcia 2h, druga warstwa farby po 4 h. Farba odporna na szorowanie i zmywanie. Możliwość barwienia w systemie mieszalnikowym Styline w kolorach jasnych, ciemnych i czarnych. Nanoszenie farb za pomocą wałka 8mm lub agregatu malarskiego.

Lamele pojedyncze są świetnym rozwiązaniem dla optycznego powiększenia i wygłuszenia pomieszczenia. Wykonane są z płyty MDF, o długości 275 cm, szerokości 2,6 cm, głębokości 4 cm. D

Lamele jako Meble – Komody RTV

Lamele to także gotowe komody z lamelami, zwane Komodami RTV. Wymiary komody to szerokość 178 cm, wysokość 35 cm, głębokość 45 cm. Kolory lameli obejmują Dąb Jasny, Dąb Jasny z Frontem Czarnym Matowym.

Farba Grand Latex mieszalnikowa matowa matt 5 w opakowaniach 0,9l 2,7l 4,5l 9l wydajność 14 m2 z litra do malowania śćian w kolorach mieszanych na mieszalniku Stylin. Farba Styline Ceramic Strong Projekt Kolor Białystok farba do malowania ścian i sufitów stopień połysku satynowy .Extemalna odporność na zmywanie i szorowanie. Farba Ceramic Strong polecona do malowania klatek schodowych korytarzach łazienkach.