al. Jana Pawła II 37/1, 15-704 Białystok

Otwarte 08:30 do 17:00

Listwy sztukateria

Listwy sztukateria – Projekt Kolor Białystok

Zamierzasz urozmaicić swoje wnętrze? Oto oferta listew przypodłogowych, które nie tylko łączą ściany z podłogą, ale także dodają elegancji i funkcjonalności.

Creativa

Listwy MDF HDF

Nowoczesne i eleganckie listwy dostosowane do drzwi i podłogi. Wysokość: 0,40/0,60/0,80/1,00. Długość: 2,5m. Dostępne kolory: Biały, Czarny, Zielony, Srebrny, Złoty.

Listwa z rdzeniem HDF z elastycznym polimerem, maskuje drobne dziurki. Wysokość: 0,40/0,60/0,80/1,00. Długość: 2,5m. Kolory: Biały, Czarny, Zielony, Srebrny, Złoty. Listwy wilgocioodporne, dostępne w kolorach: Biały, Czarny, Dębowy. Wysokość: 0,60/0,80/1,00/1,20.

Listwy Poliuretanowe

Mardom Decor, Creativa, NMC Noel&Marquet, Orac Decor

Nowoczesne i trwałe listwy oferujące różne wysokości i długości. Malowane natryskowo, dostępne w różnych kolorach. Listwy przypodłogowe LED dodają dodatkowego uroku. Minimalistyczne rozwiązanie łączące podłogę z płytką terakoty lub mikrocementem. Idealne do połączenia mikrocementu ze ścianą.

Stylowe listwy przysufitowe maskujące nierówności połączeń sufitu ze ścianą. Dostępne w różnych kolorach i materiałach (poliuretan, styropian). Niektóre modele mogą pełnić rolę oświetlenia LED.

o listwach

Poznaj szczegóły

01

Listwy Przysufitowe

02

Listwy karniszowe

03

Listwy przypodłogowe

04

Listwy ścienne

Panele Dekoracyjne

Orac Decor, NMC Noel&Marquet

Uzupełnienie oferty listw i sztukaterii, nadające ścianom trójwymiarowy efekt. Idealne do korytarzy, biur, czy jako element zabudowy drzwi ukrytych.

Dodatki

Kleje montażowe i szpachle, sprawdzone farby do zabezpieczenia listew przypodłogowych w różnych kolorach. Oświetlenie LED do listw, dodające niepowtarzalnego klimatu wnętrzu.