al. Jana Pawła II 37/1, 15-704 Białystok

Otwarte 08:30 do 17:00

Tynki Dekoracyjne i Mikrocement

Tynki Dekoracyjne i Mikrocement – Projekt Kolor Białystok

Projekt Kolor Białystok to firma specjalizująca się w tynkach dekoracyjnych, farbach dekoracyjnych i mikrocemencie. Oferujemy kompleksowe usługi dla przestrzeni domowej, biurowej, usługowej i komercyjnej.

Projekt Kolor Białystok

Tynki Dekoracyjne

Nasze tynki dekoracyjne wewnętrzne są idealnym rozwiązaniem do ozdabiania ścian, sufitów, a nawet podłóg. Beton architektoniczny, najpopularniejszy z nich, znajduje zastosowanie w salonach, klatkach schodowych, czy korytarzach.

Zewnętrzne elewacje budynków także mogą zyskać na atrakcyjności dzięki tynkom dekoracyjnym. Beton architektoniczny nadaje się doskonale do podziału na płyty czy wstawki, dodając charakteru elewacji.

Kolory i Opakowania

Nasze produkty są dostępne w różnych kolorach, takich jak biały, złamana biel, jasno szary, czy grafitowy. Opakowania różnią się wydajnością w zależności od grubości ziarna. Przykładowo, opakowanie 20kg betonu architektonicznego wystarcza na 10m2.

Narzędzia i Szkolenia

Do nakładania tynków dekoracyjnych używamy paci weneckiej, drapki do wyrabiania wżerów, i spryskiwacza z wodą. Nasi wykonawcy posiadają certyfikaty firm LOGGIA i NOVACOLOR. Regularnie szkolimy naszych pracowników, dbając o jakość naszych usług.

Artystyczne

Farby Dekoracyjne

Efekty Metaliczne

Oferujemy farby dekoracyjne, takie jak Mantra, które dodają metaliczne efekty. Można je nakładać na wcześniej położone tynki dekoracyjne, uzyskując efekt rdzy, miedzi czy blachy cyny.

Efekty Trójwymiarowe

Inne produkty, jak Seta D Autore czy Velluto Fiorentino, nadają wnętrzom aksamitny rozbłysk kolorów i trójwymiarową przestrzeń. Doskonale sprawdzają się w korytarzach, klatkach schodowych, czy łazienkach.

Zabezpieczające

Farby takie jak Loggia Tamponato Sillosanico zapewniają zabezpieczenie i odporność na zabrudzenia tynków dekoracyjnych. Można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Mikrocement

Na Podłogach i Schodach

Na Podłogach i Schodach

Mikrocement to nowoczesne rozwiązanie na podłogi i schody. Odporny na użytkowanie, gładki, nieśliski, idealny do zastosowania w łazienkach i pod ogrzewaniem podłogowym.

Różnorodność Kolorów

Dostępny w różnorodnej palecie kolorów, mikrocement pozwala na stworzenie jednolitej powierzchni bez fug. Elastyczność materiału pozwala na zastosowanie go nawet na meblach czy blatach.

Łazienki i Prysznice

Metamorfoza łazienki w 7 dni bez kurzu i zamieszania w domu? To możliwe z mikrocementem! Doskonale sprawdzi się zarówno na nowych posadzkach, jak i na już istniejących, nawet z płytkami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu bezpłatnej wyceny i omówienia najlepszego rozwiązania dla Twojej przestrzeni. Projekt Kolor Białystok – Twoje miejsce na tynki dekoracyjne i mikrocement!

O pracy z nami

Poznaj szczegóły

01

Farby Dekoracyjne:

02

Mikrocementy:

03

Zastosowania:

04

Kontakt i Usługi: