al. Jana Pawła II 37/1, 15-704 Białystok

Otwarte 08:30 do 17:00

Płytka ceglana

W TWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ

Marzysz o loftowym wnętrzu, a może o minimalistycznym, a zarazem przytulnym wnętrzu. Cegła czy płytka ceglana wykonana jako cięta z lica starej rozbiorowej cegły czy ręcznie formowana ma to coś niepowtarzalnego ponadczasowego, dające urok każdemu wnętrzu.

STAR CEGŁA

PROJEkT KOLOR BIAŁYSTOK

Płytki ceglane są produkowane ze starych płytek rozbiórkowych. Płytka ceglana nigdy nie ulega zapomnieniu i każde wnętrze nabiera uroku i oryginalności z zastosowaniem cegły. Linie oferowanych przez nas płytek HISTORIC LINE to cegły, które mają ślad historyczny, gdyż wykonane są z cegieł rozbiórkowych, ciętych na kawałki, aby można było je zastosować w twoim wnętrzu.

zobacz więcej

Płytki ceglane

stylizowane na wzór cegieł

używanych w Polsce, na Litwie, Ukrainie czy do budowy budynków mieszkalnych, zamków, pałaców, dworków, domów robotniczych, mostów itp. Płytki ceglane z duszą – kolekcja płytek KUJAWSKIE. Połączenie historii, czyli połączenie wzorów rozbiórkowych Kujaw i Pomorza. Płytki nadają się do wnętrz i na zewnątrz, dzięki przypaleniom oraz pęknięciom dają ponadczasowy wzór w twoim wnętrzu.

zobacz więcej

o Płytkach

Poznaj szczegóły

01

Wymiary płytek

6,4-7 cm

02

Grubość

1,8*2 cm

03

Opkowanie

0,48m2

04

kolory

Lico Kujawskie Cloud Grey, Lico Kujawskie Industrialne, Lico Kujawskie Onyx, Lico Kujawskie Toskańskie, Lico Kujawskie White.